HAKKIMIZDA

Ülkemizde son yıllarda adından çokça söz edilmeye başlanan yeni bir meyve var. Adı Aronya! Biz ona Mor Aronya diyoruz. Daha sağlıklı sofralar kurmanız için Mor Aronya’yı sizlere ulaştırmaya hazırız. Yepyeni bir ürünle renklenecek kaliteli sofralar ve hayatlar için Aronya Gıda ve Sağlık A.Ş. olarak yola koyulduk.

Aronyayı elbette olması gereken doğallık ve kalitede ve elbette kendi ülkemize, kolayca ulaşabileceğiniz kadar yakınınıza getiriyoruz.

Temsilciliklerimiz ve Hizmetlerimiz

Aronya aslen Kuzey Amerikalı bir meyvedir. Fakat 1900'lü yılların başından itibaren Avrupa’da yetiştirilmeye başlanmıştır. En büyük üreticileri ise Polonya’dadır. Aronya Gıda ve Sağlık A.Ş. olarak biz, Polonya’da kırk yılı aşmış bir tecrübe ile organik tarım yapan Biojuice (P.P.H.U Biojuice Piotr Michalak) firmasının Türkiye’deki tek temsilcisi olarak çok yakınınızdayız.

Aronya meyve suyu, kuru aronya gibi hazır ürünlerimizin alım satım bayiliği için başvurabilirsiniz. Aronya bitki yetiştiricisi olmak isterseniz, fidan temininden ekimine danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Hazırız ve buradayız.