SIKÇA SORULAN SORULAR

Vermiş olduğunuz sipariş, ertesi gün kargoya verilmektedir. Ortalama 3-5 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki "Siparişlerim" sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.
Siparişiniz için adres değişikliği işlemini 0533 271 26 20 numarasını arayarak veya destek@aronya.com adresine bildirerek gerçekleştirebilirsiniz.
Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz firmaya iade edilir.
Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.
Alışverişlerinizde debit/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Debit kartları ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.
Alışverişlerinizde kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre, gıda ile ilgili harcamalarda taksit seçeneği bulunmamaktadır.
Alışverişlerinizde havale ve eft seçeneğini kullanabilirsiniz.